Skip to main content

„Roto City" se rozrůstá

Leinfelden-Echterdingen – „Fensterbau Frontale" otvírá své brány 19. března. Na návštěvníky veletrhu čeká v hale 1 na stánku 303-304 první zajímavost – „Roto City" na výstavní ploše téměř 1 200 m2. Zde společnost Roto Frank Fenster- und Türtechnologie GmbH přivítá své zákazníky a partnery. Kování a těsnění společnosti budou vystavena ve stavebních prvcích ze všech rámových materiálů.

Zažijte „dokonalou souhru"

Tématem prezentace je dokonalá souhra mezi kováním a těsněním stejně jako rozmanitost řešení Roto pro okna všech typů otvírání, pro posuvné systémy a moderní vnější dveře. Tato řešení jsou prezentována ve stavebních prvcích pro různé typy budov a specifické situace v místnostech. Předváděné aplikace nastavují nová měřítka z hlediska bezpečnosti, komfortu a designu. Co tvoří optimální posuvný systém například pro hotel? Jaký vliv mají  které výrobky Roto na tepelnou izolaci, odolnost proti vloupání, komfort a funkční bezpečnost? Na mezinárodním veletrhu budou k dispozici spolupracovníci prodejních oddělení z mnoha trhů, kteří poskytnou praktické rady.

Komplexní odborné znalosti

Na veletrhu „Fensterbau Frontale" se naplní příslib výkonu, který společnost Roto představuje, zdůrazňuje výkonný ředitel Marcus Sander: „Kování, těsnění a poradenství z jedné ruky - nabízíme výrobcům stavebních prvků komplexní odborné znalosti a podporu." Vzrušující inscenace na veletržním stánku v designu „Roto City", která byla digitálně založena v roce 2022, se setkala s velkým ohlasem již na veletrhu „BAU" na začátku roku 2023. „V rámci 'Fensterbau Frontale' můžeme nyní díky výrazně větší výstavní ploše ukázat obzvláště širokou škálu řešení z našeho produktového portfolia. V Norimberku na vás čeká více typů budov, více prostorových situací a vysoce výkonných prvků ze všech materiálů rámů."

Zkušenost z digitálních veletrhů

Všechny aplikace vystavené na veletrhu budou od prvního dne veletrhu prezentovány také v „Kongresovém centru" virtuálního „Roto City". Tato digitální prezentace je užitečná i pro návštěvníky veletrhu „Fensterbau Frontale", kteří chtějí své dojmy následně prodiskutovat
se zaměstnanci, projektanty nebo zákazníky: V době, kterou si sami zvolí, a pod vedením konzultanta společnosti Roto, mohou ještě několik týdnů po veletrhu absolvovat „prohlídku" digitální expozice a diskutovat o přidané hodnotě předvedených řešení pro konkrétní místnosti a budovy.

Learn more