Skip to main content

Skvělá atmosféra u Roto - rekapitulace veletrhu

Leinfelden-Echterdingen – Roto Frank Fenster- und Türtechnologie GmbH se na veletrhu „Fensterbau Frontale“ v hale 1 norimberského výstaviště prezentovala inovativním a komunikativním způsobem. Veletržní správa společnosti Roto  shrnula čtyři veletržní dny slovy, že v „Roto City“, které se rozkládalo na ploše přibližně 1 200 m2, bylo jako obvykle rušno. „Naše hosty  přivítaly obchodní týmy ze všech trhů Roto po celém světě a poskytly jim výklad k exponátům v jejich národních jazycích.“

Úspěšný koncept veletrhu

K vidění byly vysoce výkonné technologie kování pro okna a dveře v různých prostorových situacích a typech budov - podle spokojeného závěru společnosti se jednalo o mimořádně úspěšnou inscenaci „s velkým počtem setkání a odborným dialogem“. Prostorné komunikační ostrůvky v budovách a mezi budovami „Roto City“ zdůraznily atmosférický charakter moderní pohodové architektury. Vyzývaly návštěvníky k hlubší diskusi o zákaznických výhodách funkcí kování, které si na exponátech vyzkoušeli. Ohlasy návštěvníků na kvalitu expozice a poskytované poradenství byly více než pozitivní.

 

Nové závěsové strany

„Roto NX“ je celosvětově považováno za technologii kování pro otvíravě-sklopná okna, která určuje trh. Na veletrhu „Fensterbau Frontale“ se návštěvníci mohli seznámit se stále se rozšiřujícím sortimentem výrobků s různými závěsovými stranami pro všechny materiály. Moderní, plně skrytá závěsová strana „Roto NX | C“ pro plastová a dřevěná okna bude brzy k dispozici po celém světě.

Závěsová strana „Roto NX | A16“ pro hliníkové profily předvedená na veletrhu „Frontale“ byla představena již na podzim 2023. Výhody z toho mají zejména výrobci, kteří vyrábějí plastová a hliníková okna, protože většina dílů kování se používá shodně v obou materiálech. Vysoký podíl shodných dílů snižuje logistické náklady. Plná flexibilita se štíhlou logistikou - tato přidaná hodnota mnoha druhů kování Roto byla na veletrhu „Roto City“ opakovaným tématem.

Inteligentní a těsné ve všech formátech

Dlouhodobý úspěch posuvného systému „Patio Inowa“ je již od samého počátku založen na jeho snadném použití a velmi vysoké těsnosti. Na veletrhu v Norimberku byla představena verze „Roto Patio Inowa | Max“, která umožňuje výrobu prvků všech velikostí až po formáty XXL.

Flexibilní výroba moderních vchodových dveří

U dvoukřídlých dveří představilo Roto nový „štulpový převod  Standard“ a mechanicko-automatický vícenásobný závěrový systém „Roto Safe A | Tandeo“. Díky automaticky vysouvaným bezpečnostním závěrovým bodům je tento zámek dveří považován pojišťovnou za uzamčený, i když jsou dveře pouze „uzavřeny“. Pro mechanicko-automatický vícebodový zámek je nyní k dispozici „Upgrade-Kit“. Tuto samostatnou pohonnou jednotku lze namontovat při výrobě dveří, pokud si zákazníci přejí využít dodatečného komfortu automatického otvírání dveří. Obě novinky zaujaly během veletržní prezentace nejen zkušené výrobce výrobního programu Roto „Door“.

„Perfect Match“

Dokonalá souhra, „Perfect Match“ kování a těsnění, zlepšuje těsnost a jednoduché ovládání stavebních prvků všech materiálů. Návštěvníci našli na mnoha exponátech v „Roto City“ novou ikonu #perfectmatch, která naznačuje, že kování Roto a těsnění Deventer si zde mohou vyzkoušet v jednom veletržním exponátu. V „Deventer Lounge“ bylo poskytováno poradenství o účincích optimálně sladěného kování a těsnění na výkonnost oken a dveří.

Kompletní kompetence pro stavební prvky ze všech materiálů  a typů otvírání - v Norimberku poskytla Roto okenní a dveřní technologie důkaz, že společnost tento cíl vývoje svých výrobků splnila. Zájemci o produktové portfolio a exponáty vystavené na veletrhu „Fensterbau Frontale“ se s nimi mohou ještě seznámit ve virtuálním kongresovém centru digitálního „Roto City“ v doprovodu obchodního zástupce Roto.

Learn more