Állás ajánlatok

Ha szeretne nálunk dolgozni, kérjük látogasson el a Roto Job portál oldalára,

vagy küldje el jelentkezését a jelentkezem@roto-frank.com e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Roto job offers

Szabad álláshelyek Magyarországon

Főbb feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása, rögzítése a rendszerben.
  • Rajzok, alapadatok, tervezett éves darabszámok leegyeztetése.
  • Előkalkulációhoz szükséges ajánlatok, beruházási költségek bekérése.
  • Facton kalkulációk előzetes ellenőrzése, eltérések kiértékelése, szükség esetén javítása.
  • Részletes HK elemzések készítése.
  • Előkalkulációs határidők betartására, fejlesztési megoldások keresése és végrehajtása az előkalkulációs folyamat átfutási idejének a csökkentésére.
  • Az előzetes MTM elemzések a későbbi valós REFA időelemzésekkel való összehasonlítása az MTM tevékenység folyamatos jobbításának/pontosításának céljából.
  • P-FMEA összeállítása, moderálása, nyomonkövetése.
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Office, SAP, MTM ismeret
  • Alapszintű technológiaismeret
  • Csapatmunka, együttműködés és kommunikáció
  • önállóság, felelősségtudat

Előny:

  • P-FMEA ismeretek

Amit kínálunk:

  • Havi fix fizetés évi 13 alkalommal.
  • SZÉP kártya és bónuszrendszer.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Stabil, biztos munkahely.
  • Heti 1 nap Home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Lövő

A pályázathoz szükséges magyar nyelvű önéletrajzot a vivien.talos@roto-frank.com címre várjuk!